NESLIDI DANGA PRIE BASEINO

Vienas populiariausių poilsio būdų – poilsis prie vandens. Nesvarbu, ar tai būtų baseinas, vandens parkas ar sauna, ar plaukiojimas laivu ar jachta – vanduo visada suteikia malonumo, džiaugsmo ir naujų jėgų. Tačiau su vandens pramogomis susiję tam tikri pavojai. Vienas iš jų – rizika paslysti ant šlapio paviršiaus ir susižeisti. 

Neslystanti danga baseinui padės išvengti šio pavojaus. Tai nedideli įvairiaspalviai PVC moduliai, kuriuos galima lengvai ir greitai surinkti į bet kokią konfigūraciją. Ląstelinė struktūra neleidžia paslysti, nes vanduo nuteka žemyn, o elastingas šiurkštus paviršius patikimai prilaiko koją ne tik basomis, bet ir avint lygius plastikinius batus. Modulinė neslidi danga yra daug malonesnė liesti nei šaltos, kietos plytelės, todėl idealiai tinka vandens parkams ir aplink vaikų baseinus.

PVC grindų dangos pritaikymo sritis neapsiriboja vien baseinais. Ši higieniška ir saugi grindų danga naudojama dušuose, pirtyse ir voniose. Ant polimerinių paviršių bakterijos nenoriai auga. Be to, jas lengva valyti ir dezinfekuoti, todėl jas lengva išlaikyti visiškai švarias. Dažnas valymas nėra PVC grindų problema. 

Šios modulinės dangos yra labai patvarios ir atlaiko tiek aukštą, tiek žemą temperatūrą. Be to, dangos medžiaga atspari ultravioletiniams spinduliams, todėl ją galima sėkmingai naudoti kaip denio dangą laivams ir jachtoms. Laive gali būti sunku išlaikyti pusiausvyrą, todėl neslidi danga yra ypač svarbi.

Modulinių neslidžių PVC grindų savybės    

  1. Moduliškumas leidžia surinkti bet kokio dydžio ir konfigūracijos dangas. Jomis galima padengti bet kurią patalpą arba tiesti takus intensyvaus eismo vietose.
  2. Plati spalvų gama – iš mažų įvairiaspalvių elementų lengva išdėstyti bet kokį raštą ar užrašą, sukurti kiliminę dangą su logotipu, teminiu raštu ir priderinti ją prie patalpos spalvinės gamos.
  3. PVC kilimo paviršius pasižymi masažo poveikiu. Juo malonu vaikščioti basomis. Dėl to danga suteikia maksimalų komfortą būnant baseine ar duše. 
  4. Neslystančios ir smūgius absorbuojančios savybės praktiškai panaikina galimybę paslysti net ant šlapio paviršiaus. Modulių gamybai naudojama medžiaga nepraranda elastingumo esant žemai temperatūrai, o specialus protektorius užtikrina papildomą apsaugą nuo slydimo.
  5. Patogumas prižiūrėti ir mobilumas. Pažeistą plotą galima lengvai sutvarkyti pakeičiant atskiras plyteles. Šią dangą lengva išardyti, transportuoti į reikiamą vietą ir laikyti išardytą.   
  6. Ją galima įrengti ant bet kokio santykinai lygaus paviršiaus: plytelių, medžio, betono, poliruoto akmens ir pan.

Geriausią modulinę PVC grindų dangą, skirtą saugioms baseinų, dušų, vonių, vandens parkų, prie fontanų grindims, rasite MB „Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Bendradarbiaujame tik su gerai žinomais, patikrintais pasaulinio lygio gamintojais, todėl mūsų grindys visada yra kokybiškos, ilgaamžės ir ekologiškos. Skambinkite mums telefonu +370-686-04-868 ir gaukite MB „Egrindija” specialistų konsultaciją dėl reikiamų grindų dangų pasirinkimo.