Neslidi danga užmiesčio name

Kaimo sodybos įrengimas yra svarbus dalykas, nes tai yra poilsio ir pramogų vieta. Komforto be patikimos grindų dangos pasiekti neįmanoma. Pavėsinė, žaidimų aikštelė, baseinas, takai priešais namą, tinkama danga jiems yra saugumo ir patogumo garantas.

Yra keletas lauko namų grindų dangai keliamų reikalavimų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis. Ji turi būti:

1.        Būkite atsparūs krituliams.

2.        Atsparus temperatūros pokyčiams.

3.        Turi būti patvarus.

4.        Jokiomis aplinkybėmis nėra slidus. Saugu!

5.        Patogu vaikščioti.

Modulinė PVC danga

Tarp šiuolaikinių dangų, skirtų vasarnamiams, sodyboms ir kitiems poilsio objektams įrengti, viena universaliausių ir patikimiausių yra modulinė danga. Tokios grindys, pagamintos iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, pasižymi ypatingu atsparumu dilimui ir ilgaamžiškumu. Modulius sudaro PVC plokštės, kurias lengva montuoti ir išmontuoti. Tokių grindų remontas nereikalauja daug laiko ir pastangų. Užtenka pakeisti pažeistas plyteles ir danga vėl bus kaip nauja.

Didelis privalumas tas, kad modulinės grindys puikiai tinka kaip laikinos grindys. Jei, pavyzdžiui, pievelėje prie namų su draugais rengiate pikniką, dėl modulinių plytelių lengva įrengti laikiną šventės vietą, o paskui lengvai išardyti. Taip pat labai patogu įrengti laikiną žaidimų aikštelę ar baseiną vasaros laikotarpiu.

  •             Modulines grindis lengva transportuoti ir sandėliuoti, nes plytelės neužima daug vietos.
  •             Moduliai patogūs takams, sodo takeliams, pavėsinėms, terasoms, vasaros dušams ir kt. uždengti.
  •             Galite rinktis įvairių spalvų plyteles, kurios jūsų takus ar teritoriją padarys ryškius ir šventiškus.

Valcuotos gumos ir PVC dangos

Kitas vasarnamiams patogus tipas – ritininės grindys. Ši neslystanti danga puikiai pasiteisino klojant aplink baseiną ir kitose vietose, kur yra daug drėgmės. Takus, laiptus į namus, terasas, platformas taip pat patogu įrengti su ritinine grindų danga. Jis greitai sumontuojamas ir suvyniojamas. Jam nereikia specialių priežiūros reikalavimų, jį lengva plauti ir valyti. Dengiamąją medžiagą lengva pjaustyti, todėl galima iškirpti norimo dydžio kilimą, pavyzdžiui, duše, saunoje, sukurti siaurą takelį sode ir pan.

Tiek modulinės, tiek ritininės guminės ir PVC dangos puikiai tinka privatiems namams ir kotedžams, nes yra saugios, patogios ir patvarios. Jų tarnavimo laikas yra ilgesnis nei 10 metų. Jie atsparūs drėgmei ir gali atlaikyti nuo -50 iki +50 laipsnių Celsijaus temperatūrą.

MB „Egrindija” yra modernių grindų dangų tiekėja. Bendradarbiaujame tik su pirmaujančiais grindų dangų ir jų elementų gamintojais, todėl garantuojame, kad mūsų gaminiai yra aukščiausios kokybės ir saugūs. Susisiekite su mumis telefonu arba per svetainę. Mūsų specialistai su jumis susisieks, suteiks visą reikiamą informaciją, padės išsirinkti dangą ir pasiūlys geriausią kainą.