Neslidžios plytelės iš PVC – universalus ir patogus sprendimas

Kartais reikia universalaus grindų dangos sprendimo. Viena iš jų – modulinė PVC danga, kuri suteiks jūsų grindims ilgaamžiškumo, novatoriškumo ir estetinio patrauklumo. Dėl polivinilchlorido stiprumo įsitikinsite, kad šios neslidžios plytelės lengvai atlaikys laiko išbandymą ir tiks bet kurioje erdvėje. เกมสล็อตออนไลน์

Nesvarbu, ar ieškote grindų dangos komercinėms, parodų ar mažmeninės prekybos erdvėms, ar net pramoninėms patalpoms, kuriose naudojamos aštrios cheminės medžiagos ir alyvos, šis sprendimas sukurtas taip, kad įveiktų bet kokius iššūkius.

Kodėl verta naudoti modulines PVC grindis?

PVC turi daug privalumų ir yra idealus produktas, padedantis išspręsti daugelį grindų dilemų, kai alternatyvūs guminiai kilimėliai tiesiog neperspektyvūs. Modulines PVC plyteles lengva prižiūrėti, jos yra itin patvarios ir ilgaamžės, galima rinktis iš daugybės spalvų ir raštų, taip pat ir su neslystančiomis dangomis, todėl nesunku suprasti, kodėl jos tokios populiarios. 

PVC plytelės yra tarpusavyje sujungtos, todėl jas galima kloti vieną šalia kitos net ir sudėtingiausiose erdvėse. Dėl to jos idealiai tinka tiek laikinai, tiek nuolatiniam grindų dangos pakeitimui jūsų įmonėje. Greitai sujungiamos PVC plytelės yra puikus pasirinkimas, jei ieškote patikimos, universalios grindų dangos su neslidžiu paviršiumi.  

Norint sumontuoti tokias grindis, tereikia jas sudėti ant gana lygaus pagrindo ir sujungti specialiais “balandžių uodegos” užraktais, kurie yra ant kiekvieno modulio. Jei reikia nustoti naudoti šias grindis, tiesiog išardykite “dėlionę” į elementus ir padėkite juos iki kito naudojimo. 

Ši grindų danga tinka visoms drėgnoms ar higieniškoms patalpoms, nes neleidžia veistis bakterijoms ir formuotis pelėsiui. PVC grindimis malonu ir patogu vaikščioti basomis. Jos idealiai tinka baseinams, mokyklų pastatams, žaidimų aikštelėms, virtuvėms, garažams ir dirbtuvių grindims – iš esmės visur, kur gali kauptis vanduo ir drėgmė.

PVC plytelės gali būti klijuojamos prie pagrindo arba klojamos laisvai. Puikiai tinka pėsčiųjų takams, protektorių kilimėliams, bėgimo takeliams, taip pat bendroms pramoninėms ir komercinėms patalpoms. 

PVC plytelėms gaminti naudojama technologija leidžia jas gaminti bet kokios spalvos, su bet kokiu raštu ar vaizdu. Tai suteikia didelį pranašumą kuriant specialų grindų dizainą pagal bet kokius poreikius. Pavyzdžiui, projektuojant vietą įvairioms teminėms parodoms ar verslo pristatymams, socialiniams renginiams. Be to, modulių spalvingumas leidžia greitai ir efektyviai zonuoti pramonines, komercines, sporto patalpas ir vietas.

Geriausias modulines grindis bet kokiems poreikiams patogiai rasite MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Pas mus rasite tik gerai žinomų ir patikimų Europos gamintojų gaminių. Susisiekite su mumis, ir mes parinksime tinkamą variantą bet kokio dydžio patalpai ar plotui.