NESLIDI GRINDŲ DANGA ATVIRAME LAUKE

Terasų išdėstymas, erdvė aplink baseinus, vaikų žaidimų zona reikalauja naudoti specialias grindis, kurios atlaikys sunkias veiklos sąlygas ir pasižymės ne -slipų savybėmis.

Šiame straipsnyje sužinosite, kokias savybes turėtų turėti gatvės grindys, pateiksime geriausių medžiagų variantų pavyzdžius.

Pažvelikme lauko grindų dangos reikalavimus

Dėl to, kad gatvėje medžiaga nuolat patiria neigiamą aplinkos poveikį kritulių pavidalu, ypač žemai ir aukštai temperatūrai, jiems nustatomi specialūs reikalavimai.

  • Atsparumas dilimui. Gatvės grindys turėtų būti pagamintos iš medžiagos, kurios nėra sunaikintos veikiant ultravioletinei spinduliui, išlieka sveika po ilgo buvimo po degiančia saule ar ledu, yra atsparios mikroorganizmams ir grybeliams žemėje. Be to, danga turėtų atlaikyti bet kokias darbines apkrovas.
  • Estetika. Grindys reikalingos ne tik norint užtikrinti patogias sąlygas terasoje ar prie baseino, bet ir papuošti teritoriją. Patraukli išvaizda pagal poilsio zonos dizainą yra svarbi pirkimo sąlyga.
  • Saugumas. Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad ji yra ne -slipos danga, kuri, net jei ji yra visiškai šlapia, išlieka saugi.
  • Priežiūra. Tokios dangos parinktys turėtų būti parinktos taip, kad nerimaujančius elementus galima greitai pakeisti.

Tarp visų produktų įvairovės optimalūs variantai, atitinkantys visas deklaruotas charakteristikas, yra surenkamos PVC ir polietileno konstrukcijos.

Plastikinių grindų savybės

Polivinilo chloridas ir polietilenas yra geriausias pasirinkimas gatvių grindims medžiagoms. Jie turi didelį cheminį stabilumą, neišskiria kenksmingų medžiagų, turi neribotą tarnavimo laiką. Ryškiausias tokių dangų pavyzdys yra surenkamas Fortelockas ir Mosolut.

„Fortelock“ plytelės yra pagamintos iš PVC ir gali imituoti medžio ar granito akmens brėžinį. Jį lengva įdiegti, nepretenzinga priežiūra ir pasižymi nekišimo savybėmis.

„Mosolut“ – danga pagaminta iš polietileno. Paprastai ji turi tinklo struktūrą, užtikrinančią puikią drėgmę. Galimi modeliai, imituojantys terasos lentą ir grindinio plokštes.

„Mosolut“ grindų dangos montavimas

„Fortelock“ ir „Mosolut“ grindų įrengimui nereikia specialios patirties ar įrangos. Pakanka turėti minimalų įrankių rinkinį: kastuvus, kaušus, pastato lygį, skirtą paruošti ir suderinti pagrindą. „Fortelock“ ir „Mosolut“ įrengimo procesas yra tas, kad jūs juos renkate kaip dėlionę. Norėdami tai padaryti, kiekvienas elementas turi specialius raktus, kurie suteikia patikimą sukibimą vienas su kitu. Norint suteikti didesnį stabilumą, galima atlikti montavimą konstrukcijos klijams, tačiau prieš tai paviršius turi būti betonuotas ir išlygintas.

Norėdami gauti didesnį efektą, galite naudoti skirtingų spalvų plyteles. Tai bus ypač aktualu atvirų lauko namelio grindu danga.

„Egrindija.lt“ internetinėje parduotuvėje galite nusipirkti „Fortelock“ ir „Mosolut“ plastikinę dangą, kuri yra oficialus tiekėjas ir gali tiekti bet kokį tūrį.