Ofiso grindų danga

Vienas iš svarbių biuro įrengimo etapų yra tinkamos ir patikimos grindų dangos parinkimas ir įrengimas. Ruošiant biuro patalpas reikia atsižvelgti į keletą ypatybių.

1. Biure dirba tam tikras skaičius žmonių, kurie dirba kartu vienoje patalpoje. Taip pat gali dalyvauti klientai ir lankytojai. Todėl įrenginėjant būtina: sudaryti sąlygas produktyviam ir patogiam darbui; atsižvelgti į priešgaisrinės saugos ir sveikatos apsaugos sąlygas.

2. Viskas biure turėtų būti pritaikyta intensyviam naudojimui ir apkrovų poveikiui.

3. Skirtingos biuro patalpos turi atskirą funkcinę paskirtį. Pavyzdžiui, darbuotojų kabinetai, poilsio zona, konferencijų salė, vadovo kabinetas ir pan. Kiekvienai iš šių vietų taikomi tam tikri išdėstymo reikalavimai.

4. Nepaisant skirtingo patalpų funkcionalumo, turi būti išlaikytas bendras biuro dizainas.

5. Kiekvienai bendrovei svarbu atpažįstamumas ir statusas.

Atsižvelgdami į šias savybes ir turite pasirinkti ofiso grindų dangos variantus.

PVC – ofiso danga

Moderniausia biuro grindų danga yra PVC danga. Ji gaminama paprastai 60X60 cm dydžio ir 7 mm storio plytelėmis. Plytelės tarpusavyje sujungtos paslėpta fiksavimo sistema, todėl tokios grindys atrodo puikiai.

PVC danga turi daug privalumų: stiprumas, atsparumas didelėms apkrovoms, elastingumas, atsparumas drėgmei, atsparumas cheminėms medžiagoms, atsparumas ugniai, puikiai sugeria triukšmą, sulaiko šilumą, tokias grindis lengva valyti, jos neslidžios. Neabejotinas PVC grindų privalumas – spalvų įvairovė, iš kurių galite pasirinkti tas, kurios idealiai tinka biuro dizainui. Be to, PVC grindų tekstūra gali būti įvairi: šiurkšti ir lygi, blizgi ir matinė. Beje, PVC plytelės yra puikus sprendimas, kuris ne tik papildo bendrą biuro dizainą, bet ir gali atskirti skirtingas patalpos zonas.

Tai ne tik gera grindų danga, bet ir itin praktiška bei universali. Šios grindys tinka ir darbo, ir poilsio zonai. Jos puikiai tinka konferencijų kambariui, dušui, valgomajam, biuro sporto salei. Bet kokia spalva, bet kokia tekstūra – viską suteikia modernios modulinės PVC grindys.

Modulinės grindys labai lengvai remontuojamos, pakeičiant pažeistą modulį nauju.

MB “Egrindija” įmonės, biuro modulinių grindų pasirinkimas patenkins kiekvieno kliento norus. Dirbame tik su pirmaujančiais modernių grindų gamintojais, todėl mūsų gaminiai visada yra aukštos kokybės. Įdomi įmonės MB “Egrindija” paslauga verslui – grindų dangos spausdinimas. Jūsų pageidavimu ant modulinės dangos galime uždėti bet kokį logotipą, šūkį, ženklinimą. Tada tai bus unikalios jūsų biuro grindys. Be to, mūsų specialistai kliento pageidavimu gali kokybiškai ir per trumpiausią įmanomą laiką atlikti grindų klojimo darbus.

Apsilankykite mūsų svetainėje ir užsisakykite geriausias biuro grindis.