PAGRINDINIAI „FORTELOCK” BIURO DANGOS PRIVALUMAI

Išsirinkti tinkamą grindų dangą biurui nėra lengva, nes grindys daro didelę įtaką patalpos atmosferai, o tam tikromis aplinkybėmis gali turėti ir neigiamą poveikį. Darbo metu biure turi būti sukurta maloni darbo atmosfera visiems darbuotojams ir lankytojams perteikiamas teigiamas jūsų įmonės įvaizdis.

Naudodami “Fortelock” plyteles iš PVC gausite ne tik patvarias ir atsparias, bet ir vizualiai labai patrauklias grindis. Šio tipo danga yra naujausia ir pasižymi ne tik labai geru funkcionalumu ir estetika, bet ir aukštu komforto lygiu.

Naudodami “Fortelock” plyteles neabejotinai gausite puikias grindis, kurios bus patogios ir komfortiškos darbuotojams, sugeriančios garsą, izoliuojančios šilumą, lengvai valomos, prižiūrimos ir įrengiamos.

Tinkamai parinkta grindų danga visada suteikia saugumo jausmą. 

Pagrindiniai “Fortelock” grindų dangos privalumai:

  1. Elegantiška išvaizda ir unikalūs dizaino sprendimai. Biuro grindų dangai galima įgyvendinti bet kokius spalvinius pageidavimus. Įmonės logotipo vaizdas ant grindų dangos taip pat yra prestižinis. Dėl paslėptos užraktų sistemos, kuria plytelės jungiamos viena su kita, grindų paviršius tampa lygus ir elegantiškas.
  2. Lengvas ir greitas montavimas. Dėl šios savybės grindis galima įrengti netrikdant biuro darbo. Klojant “Fortelock” PVC grindis nereikia specialiai paruošti pagrindo. Moduliai klojami nenaudojant specialių įrankių. Plytelės greitai sujungiamos specialiais užraktais. Montuojant nebūtina visiškai išvalyti patalpos nuo baldų ir biuro įrangos. Grindų klojimas, priklausomai nuo ploto, užtrunka vos kelias valandas. Sumontavus grindis iš karto galima naudoti.
  3. Lengva remontuoti. Fortelock plytelės yra itin tvirtos ir ilgaamžės, tačiau prireikus jas remontuoti, tai lengva padaryti neatitraukiant biuro darbuotojų nuo darbo. Tereikia greitai pakeisti pažeistą modulį nauju ir viskas.
  4. Lengvai valoma danga. PVC moduliai yra absoliučiai atsparūs vandeniui ir buitinėms cheminėms medžiagoms. Todėl dažnas biuro valymas nėra “Fortelock” problema.
  5. Ypatingas atsparumas statinėms ir dinaminėms apkrovoms leidžia PVC plytelėms lengvai atlaikyti biuro kėdžių kojų, stalų ir spintų spaudimą, taip pat didelį žmonių su gatvės batais, įskaitant aukštakulnius, judėjimą.  
  6. Daugelyje biurų, kad jų darbuotojai galėtų produktyviai dirbti (pavyzdžiui, programuotojų ar skambučių centro operatorių darbas), darbo metu reikalinga maksimali tyla, todėl grindų danga turi efektyviai sugerti garsus. Būtent tokios yra “Fortelock” PVC plytelės.    

Oficialus “Fortelock” gaminių pardavėjas yra MB “Egrindija” internetinė parduotuvė. Fortelock gamina modulines grindis, skirtas ne tik biurų patalpoms, bet ir gyvenamosioms patalpoms, sandėliams, garažams, komercinėms ir pramoninėms patalpoms, vaikų ir sporto aikštelėms, baseinams.

Įsigydami modulines grindis iš MB “Egrindija”, gausite ne tik “Fortelock” garantuojamos aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo grindis, bet ir malonią kainą.