Paprastos grindys

Kiekvienas šeimininkas svajoja apie kokybiškas, patikimas ir stilingas grindis savo namuose. Tai normalu, nes kiekvienas nori gyventi patogiai. Šiuolaikinė pramonė siūlo daugybę grindų dangos rūšių ir variantų. Todėl renkantis svarbu žinoti pagrindinių jų rušių savybes. Taigi apžvelkime šiuolaikinių grindų privalumus ir trūkumus.

Kokybiska grindu danga

PVC grindų danga. Ji labai populiari. Puikiai jaučiasi drėgnose patalpose. Privalumai: nebrangi, lengvai valoma, nepraleidžia vandens, nepūva, lengvai apdirbama klojant, vaikštant ja nesigirdi triukšmo, negirgžda. Priklausomai nuo kokybės, eksploatacijos trukmė yra apie 50 metų. Pagrindiniai trūkumai: klojant reikia lygaus grindų pagrindo, be iškilimų ir skylių; kyla didelių klausimų dėl ekologiškumo; ją įspaudžia sunkūs baldai; pigūs variantai jautrūs aukštai ir žemai temperatūrai; estetiškai ji daug prastesnė už natūralias grindis.

Vinilo grindys. Ji pagaminta iš PVC. Tai labai elastinga minkšta grindų danga.  Galima įsigyti plytelių pavidalo. Privalumai: patvari, atlaiko dideles apkrovas, taip pat ir nuo baldų; atspari drėgmei; didelis tekstūrų ir spalvų pasirinkimas; maloni kojoms ir šilta; lengva transportuoti ir montuoti. Trūkumai: siūlėse gali kauptis nešvarumai, patekti drėgmė į grindų pagrindą; pagrindas turi būti visiškai lygus; gana brangi.

Kamštinė danga. Ji pagaminta iš natūralių medžiagų (kamštinio ąžuolo). Galima įsigyti rulonų ir plokščių pavidalu. Privalumai: aukštas šilumos izoliacijos lygis; gerai sugeria triukšmą; ekologiška ir patogi; patvari, atlaiko sunkius baldus; neslidi; lengvai valoma. Trūkumai: neatspari plyšimui (ploni kulniukai, aštrios baldų kojos, gyvūnų nagai – neatlaiko); blogai jaučiasi drėgnose patalpose; tokios grindys kainuoja gana brangiai.

Laminatas. Tai nebrangios paprastos grindys. Jis pagamintas iš medienos plaušų plokštės ir kelių sluoksnių popieriaus. Ant popieriaus uždedamas raštas. Iš viršaus jis padengtas apsauginiu specialios dervos ir plėvelės sluoksniu. Privalumai: atrodo kaip mediena; ekologiškas; atsparus ugniai; atsparus apkrovoms, dilimui; prieinama kaina. Trūkumai: dideli klojimo reikalavimai; silpna  apsauga nuo drėgmės; reikia visiškai lygaus pagrindo; neteisingai paklotas girgžda.

Parketas. Jis pagamintas iš natūralaus medžio. Privalumai: ekologiškumas, natūralumas; ilgaamžiškumas, tvirtumas, patogumas; tarnauja dešimtmečius. Trūkumai: didelė kaina; deformacija; dažnai girgžda.

Modulinės PVC grindys yra itin moderni grindų danga. Gaminamas plytelių pavidalu. Privalumai: lengva montuoti; didelis atsparumas vandeniui ir karščiui; tvirtumas ir ilgaamžiškumas; galima naudoti bet kurioje patalpoje ir kieme; šilta ir maloni liesti; neslidi; gerai sugeria garsus; labai lengva montuoti ir remontuoti; plyteles galima kloti bet kokiais raštais ir schemomis, yra daug spalvinių sprendimų. Trūkumai: tarnavimo laikas nuo 10 iki 20 metų.

MB “Egrindija” siūlo platų geriausių modulinių grindų asortimentą namams, garažams, terasoms, baseinams, žaidimų ir sporto aikštelėms. Pas mus geriausia kokybė ir geriausios kainos. Norėdami gauti specialisto konsultaciją, susisiekite su mumis telefonu arba užpildykite svetainėje esančią formą. Mes būtinai su jumis susisieksime.