Paprastų grindų paslaptys

Grindys yra labai svarbi bet kurių namų ar patalpų apdailos dalis. Šiuolaikinėje rinkoje siūlomas platus grindų asortimentas, išsiskiriantis kokybe ir ilgaamžiškumu. Įrengiant patalpą su grindų danga svarbu ne tik estetinis elementas ir patikimumas. Taip pat labai svarbu, kad jis būtų draugiškas aplinkai ir saugus.

Kiekvienas buto ar namo savininkas periodiškai susiduria su klausimu – kokią grindų dangą pirkti? Užduotį apsunkina tai, kad kiekvienai buto vietai reikia pasirinkti atskirą variantą.

Šiuolaikinių medžiagų įvairovė leidžia grindis paversti svarbia dizaino dalimi, papildančia rafinuotą interjerą ir sukuriančia patogų mikroklimatą. Šiandien galite įsigyti grindų dangą, kuri idealiai tinka šeimoms su vaikais ir naminiais gyvūnais, taip pat pritaikyta įvairios paskirties patalpoms.

Taigi apžvelkime pagrindines namų vietas ir joms tinkamas grindis.

Vonios kambarys ir vonia. Šiose patalpose verta įrengti grindų dangą, pasižyminčią dideliu atsparumu drėgmei ir buitinei chemijai. Taip pat pageidautinas atsparumas aukštai temperatūrai. Grindys turi būti patvarios, neslidžios ir lengvai valomos. Geriausi variantai yra keraminės plytelės, vinilinės grindys ir modulinės PVC grindys. Kitos brangios grindys – marmuras, kvarcitas arba granitas.

Virtuvė. Virtuvėje, kaip darbo zonoje, specialistai rekomenduoja naudoti aukšto atsparumo dilimui grindis, kurios atlaikytų krentančių indų smūgį.  Danga turi būti lengvai valoma, atspari aukštai temperatūrai (pvz., karštam vandeniui), cheminėms medžiagoms ir riebalams. Virtuvėje tinka keraminės plytelės, vinilinės grindys ir linoleumas.

Prieškambaris. Tai pravažiavimo zona, kurioje kaupiasi gatvės dulkės ir nešvarumai. Čia grindys patiria agresyvią apkrovą:  jų paviršių nuolat smūgiuoja moteriški kulniukai arba šiurkštūs vyriškų batų padai. Tai taip pat gali būti dviračio, vaikiško vežimėlio, paspirtuko ir pan. ratai. Todėl prieškambario grindys turi būti itin patvarios, atsparios trinčiai ir drėgmei. Todėl prieškambaryje rekomenduojama naudoti porceliano arba keramines plyteles, aukštos kokybės linoleumą, aukštos klasės laminato grindis – ne žemesnės kaip 33-34 klasės, vinilines grindis, modulines gumines arba PVC grindis. 

 Svetainė. Tai labai svarbi vieta namuose. Čia susitinka visa šeima, priimami svečiai ir švenčiamos šventės. Todėl svetainės grindys turėtų būti kokybiškos, išvaizdžios, stilingos, patogios ir ilgaamžės. Parketas, parketlentės, laminatas, kamštinės grindys – tai geriausi variantai svetainei. Pigesnis variantas gali būti vinilo arba linoleumo grindys.

Miegamasis. Tai intymiausia namų erdvė. O svarbiausia, kad miegamasis yra žmogaus poilsio vieta, kurioje reikia sukurti ypatingą atmosferą. Grindys čia turėtų būti patogios ir ekologiškos. Miegamajame siūlome tokias paprastas grindų dangas kaip natūrali mediena, parketas, kamštinės grindys, vinilinės grindys, kiliminė danga.

Vaikų kambarys. Pagrindiniai vaikų kambariams keliami reikalavimai yra ekologiškumas ir saugumas. Joms tinka laminatas, vinilinės grindys, modulinės PVC grindys.

Aukštos kokybės grindų danga iš MB “Egrindija

Universaliausia, patogiausia ir praktiškiausia grindų danga yra modulinės PVC grindys. Šios grindys nebijo vandens, karščio ar šalčio. Juos lengva įrengti ir remontuoti. Jie patogūs ir malonūs liesti. Juos galima naudoti ir patalpose, ir lauke. Modulinės grindys yra tvirtos ir ilgaamžės. Jos visiškai saugios vaikams.

MB “Egrindija” yra pirmaujanti aukštos kokybės modulinių grindų pardavėja Lietuvoje. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pasirinkti geriausią variantą. Paskambinkite mums ir gaukite nemokamą mūsų specialistų konsultaciją.