Pigios grindų dangos vaikų kambaryje

Vaiko kambario įrengimas yra viena sudėtingiausių užduočių. Juk nuo to, ar ji bus tinkama, priklauso kambario jaukumas ir saugumas bei vaiko sveikata. Grindų dangą reikėtų rinktis labai kruopščiai. Šiandien yra didelis grindų pasirinkimas. Tačiau ne visos rūšys tinka vaikų kambariams.

Reikalavimai vaikų kambarių grindims

            1.        Visų pirma, vaikų kambarių grindys turėtų būti kuo mažiau kenksmingos aplinkai. Tai labai svarbu kūdikio sveikatai.  Priešingu atveju, naudojant chemiškai agresyvias medžiagas, vaikas kentės nuo alergijos.

            2.        Pageidautina, kad grindys turėtų smūgius sugeriančių savybių. Juk vaikai dažnai susižeidžia nukritę ant per kieto paviršiaus. Be to, tokios grindys sukelia didelį stresą vaiko stuburui ir sąlygoja plokščiapėdystės vystymąsi.

            3.        Grindys neturėtų būti slidžios, taip išvengsite traumų.

            4.        Šilumos izoliacija taip pat yra būtinas grindų dangos reikalavimas, nes kūdikis daug laiko praleidžia žaisdamas ant grindų ir turėtų būti apsaugotas nuo šalčio veiksnių.

            5.        Kambarys visada turi būti švarus, todėl grindis turi būti lengva valyti ir plauti.

            6.        Vaikas, ypač mažas, dažnai išlieja skystį, todėl nekokybiška danga gali sugesti, todėl pageidautina, kad danga būtų atspari drėgmei.

            7.        Aštrūs krentančių daiktų garsai dažnai išgąsdina vaikus, todėl geriau rinktis grindis, gerai sugeriančias triukšmą.

            Ar yra grindų danga, atitinkanti visus minėtus reikalavimus? Žinoma, yra. Tai modulinė PVC grindų danga, kuri yra visiškai nekenksminga aplinkai, hipoalerginė, patvari, maloni liesti, neslidi ir šilta.  Todėl tokios grindys idealiai tinka vaikų kambariams. Be to, modulines grindis lengva įrengti ir remontuoti. Ji itin tvirta ir ilgaamžė, atlaiko didelį mechaninį poveikį.

Pigios grindų dangos vaikų kambariams iš MB “Egrindija”

Pirmaujanti Lietuvos įmonė MB “Egrindija” yra lengvai montuojamų grindų dangų tiekėja. Dirbame su gerai žinomais Čekijos ir Švedijos gamintojais. Mūsų grindys yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus tarptautinius aplinkosaugos, higienos ir kokybės standartus. Kiekvienas mūsų gaminys turi atitinkamus sertifikatus. Mūsų įmonė tiesiogiai bendradarbiauja su gamintoju, todėl mūsų grindų kainos yra daug mažesnės nei kitų pardavėjų, nes į kainą neįtraukiame papildomų mokesčių ir komisinių. Taigi, jei jums reikia įsigyti pigią grindų dangą vaikų kambariui, kreipkitės į MB “Egrindija”. Mes mielai parinksime jums geriausią variantą, bet kokios spalvos, bet kokiam vaikų kambario plotui.  Be to, jūsų pageidavimu įmonės specialistai efektyviai ir greitai sumontuos modulinę PVC grindų dangą jums patogiu laiku.