Plastikinės grindjuostės yra svarbus interjero dizaino elementas

PVC grindjuostės ne tik pagerina jūsų namo ar buto estetinį vaizdą, bet ir nereikalauja priežiūros bei yra pigiausios, palyginti su kitų rūšių grindjuostėmis. Pagamintos iš patvaraus polivinilchlorido, jos visais atžvilgiais gerokai pranašesnės už medines analogiškas grindjuostes. Plastikiniai modeliai yra ir stilingi, ir praktiški, jų nereikia šlifuoti ar perdažyti. Jos daugelį metų išlaiko savo pirminę išvaizdą, todėl jų nereikia keisti – taip sutaupoma laiko ir pinigų.

Aukštos kokybės PVC grindjuostės ne tik atsparios smūgiams, drėgmei ir nešvarumams, bet ir nepraranda spalvos veikiant ultravioletiniams spinduliams. Patalpoms, kuriose yra daug natūralios šviesos, tai idealus sprendimas.

 Plastikinės grindjuostės visais atžvilgiais užtikrina nepriekaištingą estetiką ir aukštas eksploatacines savybes.

Šiuolaikinių PVC grindjuosčių techninės savybės

Aukštos kokybės PVC modeliai, pavyzdžiui, gerai žinomos “Dollken” grindjuostės, atitinka tarptautinius interjero plastikinių statybos produktų standartus. Jie apima:

  • 1 atsparumo ugniai klasė;
  • atsparios įbrėžimams, smūgiams ir dėmėms;
  • atsparios drėgmei;
  • didelis spalvų patvarumas;
  • pasižymi puikia šilumos izoliacija;
  • turi aukščiausios kokybės laminato dangą.

Naudokite šį gaminį pažeistai ar supuvusiai medienai pakeisti bet kurioje namų ar biuro patalpoje. 

Aukštos kokybės PVC grindjuostės yra įvairių spalvų. Tai reiškia, kad galite susikurti visiškai individualų vaizdą, kuris užtikrins nepriekaištingą stilių ir vieningą estetiką visuose namuose.

Be to, plastikinės plintusas turi patogius kabelių kanalus, kurie leidžia paslėpti laidus ir kabelius.

Kodėl turėtumėte pirkti PVC grindjuostes iš MB “Egrindija”?

MB “Egrindija” siūlo gerai žinomos Vokietijos įmonės “Dollken” PVC grindjuostes. Jos suteiks namų ir biurų savininkams unikalų sprendimą, papildantį interjerą. Turėdami ilgametę statybinių produktų, įskaitant PVC, tiekimo patirtį, esame vieni garsiausių Dollken grindjuosčių pardavėjų Lietuvoje. 

Pateikite mums užsakymą jau šiandien ir mes nedelsdami jį įvykdysime bei pasiūlysime geriausius variantus ir kainas. Be to, savo klientams teikiame visiškai nemokamas technines konsultacijas. Tai labai patogu, jei nesate visiškai tikri, kokį variantą pasirinkti, arba turite klausimų dėl prekių dydžio ir kiekio. MB “Egrindija” taupo jūsų laiką ir pinigus, užtikrindama, kad įsigysite savo namams tinkamas grindjuostes. 

Jei jums reikia daugiau informacijos apie bet kurį mūsų gaminį, kreipkitės į mūsų konsultantus internetu arba paskambinę į klientų aptarnavimo skyrių.