Plytelių grindų danga – puzlė

Puzzle grindų – puiki alternatyva klasikiniams sprendimams. Visiems mums vienaip ar kitaip rūpi, kad mums ir mūsų artimiesiems būtų kuo patogiau. Taip pat, kad patalpa, kurioje dažniausiai būname, būtų jauki ir saugi. Tam tikra prasme tai galioja ir grindų dangai, kuri turi atitikti šiuos reikalavimus:

  • Ji turi būti kuo mažiau kenksminga. Juk niekas nėra apsaugotas nuo galimybės paslysti ir nukristi. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie vaikus ar pagyvenusius žmones.
  • Turi būti ekologiška ir saugi kitų žmonių sveikatai. Atitinkamai jis turėtų būti pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų.
  • Turėti gražią ir reprezentatyvią išvaizdą. Jis taip pat turėtų harmoningai derėti prie kambario interjero.
  • Jį turėtų būti lengva valyti ir prižiūrėti.

Visa tai ir dar daugiau gali suteikti surenkamos grindų dangos iš PVC dėlionės. Jos yra neprilygstamos daugeliu aspektų ir turi daug privalumų, palyginti su kitais grindų dangos variantais. Štai kodėl, kai reikia atnaujinti ar įrengti namus, daugelis žmonių renkasi šią grindų dangos rūšį. Ir tam yra daug priežasčių. Ir kiekviena iš jų yra labai svarbi. 

  1. Modulinės grindys gaminamos iš specialios, aplinkai nekenksmingos EVA medžiagos, kuri sudaryta iš kelių suspaustų polimerų grupės. Ji yra absoliučiai hipoalerginė.
  2. Tokios grindys nesugeria ir neišskiria kvapų.
  3. Modulinės grindys yra labai šiltos, todėl galima gerokai sutaupyti buto ar bet kurios kitos patalpos šildymui. Kartu ji turi ir garso izoliacijos gebėjimų, o tai kartais labai svarbu.
  4. Šią grindų dangą labai lengva įrengti ir išardyti. Todėl jums nereikia turėti specialių įrankių. Su jos montavimu gali susidoroti net vaikas. Grindų elementai (moduliai) yra 60×60 cm dydžio plytelės su specialiais užraktais. Šių užraktų pagalba plytelės (moduliai) tarpusavyje sujungiamos dėlionės principu.  
  5. Šiandien yra begalė spalvų, kuriomis pristatomos modulinės grindys. Tai gali būti medžio, plytelių, žolės, akmens ir kt. imitacija. Galima net užsisakyti plyteles su specifiniais užrašais ar raštais.
  6. PVC plytelės yra atsparios vandeniui, todėl nebijoma jų valyti drėgnu būdu. O buitinės chemijos naudojimas neturi įtakos tokios dangos savybėms.

Kaip matote, priežasčių įsigyti modulines grindis yra daugiau nei pakankamai. Ir kiekvienas iš šių argumentų yra gana reikšmingas ir svarbus mums visiems. Tačiau ne mažiau svarbu ir tai, kur tokia danga bus aktuali.

Modulinės PVC grindys gali būti naudojamos beveik visur, nesvarbu, ar tai būtų gyvenamasis, komercinis, ar pramoninis pastatas. Lauko erdvės, sodo takai, sporto aikštelės, vasaros terasos – visa tai tinka modulinei grindų dangai.

Modernių modulinių grindų bet kokiai erdvei ir vietai galite įsigyti MB “Egrindija”. Galime pasiūlyti variantų visiems atvejams: grindys namams, sporto klubui, baseinui, biurui, sandėliui, stadionui ir t. t. Susisiekite su mūsų konsultantais arba palikite užklausą svetainėje ir mes padėsime jums išsirinkti tinkamą variantą.