Pramonine grindu danga

Šiuolaikinis verslas yra aktyvus. Gyvenimo tempas reikalauja greitų sprendimų ir greito galimybių realizavimo. Tai taip pat taikoma gamybos įrenginių statybai. Todėl, jei reikia per trumpiausią laiką įrengti grindų dangą, pavyzdžiui, dirbtuvėse ar sandėliavimo patalpose, pravers modulinės grindys.

Modulinės pramoninės grindų dangos naudojamos beveik visose gamybinėse patalpose ir sandėliuose, tiek patalpose, tiek lauke. Tokią dangą itin patogu montuoti, išmontuoti ir transportuoti, todėl ji puikiai tinka sezoninėms ar nuomojamoms patalpoms.

Itin didelis modulinių pramoninių grindų klojimo greitis užtikrinamas absoliučiai visuose jų įrengimo etapuose:

1.        Tokia danga nereikalauja kapitalinio remonto ir nepriekaištingo pagrindo valymo. Svarbiausia, kad jis būtų sklandus.

2.        Moduliai (plokštės) montuojami elementariai, tvirtinant elementus tarpusavyje fiksavimo jungtimi.

3.        Labai svarbu, kad po dangos įrengimo ją būtų galima iš karto naudoti. Nereikia laukti, kol grindys įgaus tvirtumo, kaip tai atsitinka su betonu ar polimeru.

Toks patogus ir greitas modulių klojimas leidžia įrengti grindis nenutraukiant gamybos proceso teritorijoje. Remontas taip pat nereikalauja išlaidų ar darbo sustabdymo patalpoje. Pakaks pažeistas plyteles pakeisti naujomis.

Gaminamos modulinės pramoninės grindys iš chemiškai inertiško PVC. Jas sudaro masyvios standžios iki 22 mm storio plokštės, kurios tarpusavyje tvirtinamos liežuvėliu ir grioveliu. Automobilių plovykloms gaminamos plokštės su drenažo angomis, kurios pašalina drėgmės perteklių iš patalpos.

Pagrindiniai modulinės dangos privalumai:

– Patvarumas. Eksploatavimo trukmė – daugiau kaip 20 metų.

– Stiprumas ir didelis atsparumas apkrovoms. Atlaiko iki 3 tonų 1 kvadratiniam decimetrui grindų.

– Atsparumas smūgiams. Nesutrūkinėja, nesusidaro atplaišų.

– Triukšmo absorbcija. Apsaugo nuo gamybos triukšmo.

– Neslidi.

– Atspari ekstremalioms temperatūroms ir saulės spinduliams.

– Atspari rūgštims, alyvoms, acetonui, benzinui, elektrolitams, jūros vandeniui.

– Atspari ugniai.

– Atspari drėgmei.

– Atitinka saugos kriterijus.

Modulinės pramoninės grindys puikiai pasiteisino surinkimo ir mechaninėse dirbtuvėse, sandėliuose, chemijos gamyklose, medicinos įstaigose, degalinėse, plovyklose, garažuose, autoservisuose, degalinėse, prieplaukose, gyvulininkystės ūkiuose, mėsos ir pieno perdirbimo įmonėse.

MB “Egrindija” specialistai padės jums išsirinkti aukštos kokybės modulines grindis, atitinkančias jūsų verslo poreikius. Jei reikia, jie apskaičiuos jūsų patalpoms reikalingų medžiagų kiekį. Čia galite įsigyti aukščiausios kokybės grindų dangą iš patikimų gamintojų.

Jei reikia skubiai įrengti modulines grindis, mūsų specialistai jas kokybiškai įrengs per trumpiausią įmanomą laiką.