Pramonine grindu danga

Pramoninės grindys – tai specializuotos dangos, kurios turi atitikti daugybę griežtų reikalavimų. Visų pirma:

– atsparumas mechaniniams smūgiams ir smūginėms apkrovoms;

– atsparumas cheminėms medžiagoms, tirpikliams, rūgštims, šarmams, alyvoms ir tepalams;

– atsparumas ekstremalioms temperatūroms;

– atsparumas drėgmei ir ugniai;

– ilgas tarnavimo laikas;

– turėtų būti lengva prižiūrėti ir valyti;

– paviršius turi būti lygus, bet ne slidus;

– turi estetišką išvaizdą.

Šiandien minėtus reikalavimus atitinka šios pramoninių grindų dangų grupės.

Betoninės grindys

Betoninės grindys gaminamos su skirtingais armavimo variantais. Jie įrengiami ten, kur reikia didesnio patikimumo. Tačiau tokioms grindims betono nepakanka. Kad betonas būtų tvirtesnis ir ilgaamžiškesnis, į jį dedama kietųjų užpildų: kvarco, metalo drožlių, specialaus stiprinamojo mišinio (toppingo). Be to, pridedama polimerinių arba silikatinių impregnantų. Dėl šių komponentų betono mišinys tampa labai klampus, o sukietėjusios grindys yra labai patvarios. Be to, tokios betoninės grindys tampa atsparios mechaniniam poveikiui, aukštai temperatūrai (iki 1200 laipsnių Celsijaus), drėgmei ir cheminėms medžiagoms. Į mišinį įmaišę dažiklių galite išgauti norimo atspalvio ir spalvos paviršių.

Betoninės grindys puikiai pasiteisino gamybos aikštelėse, automobilių stovėjimo aikštelėse, šaldytuvuose ir kamerose, sandėliuose, prekybos centruose ir kitose patalpose.

Savaime išsilyginančios grindys

Kita populiari pramoninių dangų grupė – savaime išsilyginančios grindys (besiūliai polimerai). Jie išsiskiria blizgiu paviršiumi ir siūlių nebuvimu. 

Į tokių grindų sudėtį įeina dervos, keraminiai užpildai ir kvarcinis smėlis. Jis klojamas ant betono pagrindo. Šios grupės dangos labai atsparios dilimui, temperatūros pokyčiams, drėgmei ir cheminėms medžiagoms. Yra keletas savaime išsilyginančių grindų tipų: epoksidinės, poliuretaninės, epoksidinės-uretaninės, metakrilinės ir akrilinės.

Savaime išsilyginančios dangos puikiai pasiteisino maisto pramonės cechuose, šaldytuvuose, laboratorijose, sandėliuose.

Guminės plytelės

 Kitas modernus pramoninių grindų tipas – guminės plytelės. Guminė danga ne tik pasižymi dideliu stiprumu ir atsparumu dilimui, bet ir puikiai toleruoja temperatūros pokyčius nuo -40 iki +70 laipsnių Celsijaus, neslysta, yra atspari rūgštims, šarmams, druskoms, puikiai atlaiko drėgmę ir tiesioginius saulės spindulius. Gumines plyteles labai lengva įrengti ir remontuoti, tam nereikia specialių įgūdžių. Tokia danga įrengiama labai greitai. Jis naudojamas sandėliuose ir pramoninėse patalpose, garažuose, autoservisuose, dirbtuvėse, techninėse patalpose, sporto salėse, sporto ir žaidimų aikštelėse, prie baseinų.

MB „Egrindija” yra pirmaujanti modernių grindų dangų tiekėja. Dirbame tik su gerai žinomais gamintojais, tokiais kaip FORTELOCK, MOSOLUT ir kitais.

Be to, „Egrindija” teikia grindų dangos įrengimo ir nuomos paslaugas, kurios labai patogios įrenginėjant laikinas patalpas ar aikšteles.

Norėdami įsigyti arba išsinuomoti grindų dangą, tiesiog užpildykite užklausos formą mūsų svetainėje arba paskambinkite įmonės kontaktiniais telefonais.

Mūsų konsultantai dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Skambinkite mums, mes jums pasiūlysime geriausią.