PRAMONINĖS LAIKINOSIOS GRINDŲ DANGOS

Šiuolaikinis gyvenimo tempas yra labai greitas ir reikalauja greičio bei didžiausio efektyvumo bet kurioje gyvenimo ar veiklos srityje. Sparti verslo ir gamybos plėtra reikalauja maksimaliai taupyti laiką, išteklius ir mobilumą. 

Sezoninei ir mobiliai gamybai bei prekybai reikia daugybės sprendimų, įskaitant galimybę įrengti grindis dirbtuvėse, gamyboje, sandėliuose, komercinėse ir prekybos patalpose. Geriausias laikinos grindų dangos variantas – modulinės PVC plytelės. 

Kodėl modulinės PVC plytelės yra geriausia pramoninė grindų danga

Svarbiausia, kad komercinėms ir pramoninėms reikmėms skirtas modulines PVC grindis labai lengva įrengti. Ją greitai ir lengvai sumontuosite net ir patys. Nereikia jokių klijų, įrangos ar pasiruošimo. Tiesiog paklokite plyteles ant esamo pagrindo. Grindis galima pakloti ir išardyti per trumpą laiką, tam nereikia specialistų. Moduliai yra kompaktiško dydžio, todėl juos išardytus galima lengvai sandėliuoti ir pervežti į kitą vietą naujam įrengimui. Tai idealiai tinka sezoninei gamybai organizuoti, sandėliams, mažmeninės prekybos vietoms, parodoms, koncertams, viešiems renginiams ir pan.

Modulinė danga taip pat labai praverčia, kai reikia greitai ir efektyviai sudaryti reikiamas gamybos sąlygas, nestabdant gamybos proceso. Taigi, PVC plyteles galima kloti tiesiai ant senų grindų iš medžio, betono, lenolio, plytelių, asfalto ir pan. Modulinės grindys – tai greitas ir paprastas sprendimas, kaip uždengti pažeistas ar suteptas grindis. 

Tai itin tvirta, ergonomiška sistema, atlaikanti tokios įrangos, kaip krautuvai, rankiniai vežimėliai, automobiliai, mašinos, spaudimą, taip pat atlaikanti intensyvų pėsčiųjų eismą. 

PVC plytelės gali atlaikyti atšiauriausias aplinkos sąlygas ir svorį. Plytelės atsparios alyvai, riebalams, tepalams, antifrizams ir daugumai cheminių medžiagų bei vandeniui.

Didelė spalvų įvairovė ir galimybė ant PVC plytelių atspausdinti vaizdus ir dizainą leidžia zonuoti patalpas arba apipavidalinti grindis logotipu ar reklama (idealiai tinka parodoms ir viešosioms vietoms). 

MB „Egrindija” internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti daugkartinio naudojimo ir greitai montuojamą laikiną PVC grindų dangą. Padėsime apskaičiuoti reikiamą modulių skaičių ir parinkti spalvas. Be to, dangą galite išsinuomoti iš MB „Egrindija”. Mūsų specialistai atvyks pas jus ir įrengs dangą, o pasibaigus nuomai patys ją išmontuos. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į mūsų konsultantus.