Pramoninių grindų dangų iš PVC taikymo sritys

Naudojant šiuolaikines pramonines PVC grindis daugelis dalykų nebėra problema. Šios grindys atlaiko didžiausias apkrovas (iki 60 tonų vienam kvadratiniam metrui), yra atsparios dideliems temperatūros ir drėgmės svyravimams, sugeria triukšmą ir sulaiko šilumą. Jas patogu ir lengva įrengti bei prižiūrėti. Didelis spalvų pasirinkimas leidžia jas optimaliai pritaikyti įvairiose erdvėse. Daugelis įmonių užsako šias praktiškas PVC plyteles su įmonės logotipu ar kitais grafiniais elementais. 

Pramoninių grindų dangų pritaikymo galimybių yra daugybė. Tai sporto salės, spaustuvės, gamyklų grindys, sandėliai, biurai, valgyklos, persirengimo kambariai, dirbtuvės, laboratorijos, ligoninės, žemės ūkio patalpos ir kt.

Renkantis pramonines grindis taip pat svarbu atsižvelgti į saugumą ir higieną. PVC ir guminės plytelės puikiai atitinka šiuos reikalavimus, nes jas galima lengvai valyti ir apdoroti valymo chemikalais. Be to, nešvarumai neprasiskverbia pro tokių grindų paviršių, o tai užtikrina ilgą jų tarnavimo laiką. 

PVC grindys yra atsparios ugniai, todėl idealiai tinka įmonėms, kurios dirba su degiomis medžiagomis arba jas sandėliuoja. Dėl mažo degumo PVC dangos yra labai svarbios organizuojant saugumą ir patikimą apsaugą nuo didelių gaisrų. 

PVC plytelės slopina ir patalpų triukšmą, ir krintančių įrankių garsą dirbtuvėse ar judančių mašinų garsą sandėlyje. Taigi jos pagerina sąlygas triukšmingoje aplinkoje.

Keletas pramoninių grindų dangų iš PVC panaudojimo pavyzdžių. 

Gera PVC grindų danga naudojama visur, kur grindis veikia didelės mechaninės ir klimato, taip pat cheminės apkrovos. Pavyzdžiai – automobilių dirbtuvės ar garažai. Čia privalumai ir ekonominė nauda išryškėja greičiau.  Dėl nuolatinio grindų naudojimo, purvo, variklio alyvos ar benzino poveikio ir kitų veiksnių PVC plytelės tampa idealiu sprendimu. Patikimumas greitai atsiperka. Net jei tam tikrą grindų dangos plotą reikia pakeisti, išimamos tik pažeistos plytelės ir pakeičiamos naujomis.

Kitas ryškus pramoninių PVC grindų dangų naudojimo pavyzdys – parodų salės. Dėl didelio žmonių skaičiaus įprastinės grindys labai greitai susidėvi ir užsiteršia. Kai kuriais atvejais jos nusilupinėja. Tai niekada nenutiks naudojant PVC grindis. Yra ir kitų aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Kiekvienas parodų organizatorius žino, kad mobilumas – tai pinigai. Dėl unikalios fiksavimo sistemos modulines PVC plyteles galima greitai pakloti, pritaikyti prie sąlygų, o prireikus greitai išardyti ir pervežti į kitą vietą. Be to, modulines grindis galima naudoti daug kartų. Tai reiškia patogumą ir didelę išlaidų ekonomiją. 

Geriausias pramonines lengvai montuojamas grindis siūlo gerai žinoma Lietuvos įmonė MB „Egrindija”. Užsisakyti ir pasikonsultuoti dėl grindų dangos modelio, plytelių skaičiaus, savybių ir kainų galite naudodamiesi mūsų interneto svetaine arba paskambinę kontaktiniu telefonu.

MB „Egrindija” garantuoja kokybę ir mažas kainas, nes dirba tiesiogiai su gamintojais.