Pramoninių modulinių PVC plytelių privalumai

Toks pramoninių grindų tipas kaip modulinė PVC danga sparčiai populiarėja. Apie jos unikalumą esame ne kartą rašę. Tačiau aiškiau ir išsamiau aprašykime svarbiausius modulinės PVC dangos privalumus.

1.        Atsparumas temperatūros svyravimams.  Medžiaga pasižymi padidinto atsparumo karščiui ir ugniai savybėmis. Didžiausias medžiagos išsiplėtimas yra iki 1 proc. Darbinė temperatūra – -40 + 70 laipsnių Celsijaus. Užsidegimo temperatūra ne žemesnė kaip 470 laipsnių Celsijaus. 

2.        Galimybė 100 % užsandarinti. Jei pageidaujama, PVC plokštes galima suvirinti naudojant specialią technologiją. Grindys sukuria visiškai sandarų modulinių plokščių masyvą. Šio tipo danga naudojama patalpose, kuriose yra didelė drėgmė arba kuriose reikia nuolatinio drėgno valymo.

3.        Atsparumas cheminėms medžiagoms. PVC grindų danga yra atspari rūgštims, šarmams, alkoholiams, mašinų alyvoms, benzinui. Ji atspari oksidacijai ir praktiškai nedega. Ji taip pat pasižymi geromis dielektrinėmis savybėmis.

4.        Ilgaamžiškumas. Pramoninės grindų dangos sistemos gaminamos iš aukštos kokybės polivinilchlorido. Šios medžiagos savybės užtikrina ilgalaikį lentų veikimą ir jų atsparumą agresyviai aplinkai. Apskaičiuotas eksploatavimo laikas yra iki 20 metų.

5.        Grindų įrengimas nestabdant gamybos. Dėl modulinės plokštės konstrukcijos, montuojant ją galima be papildomų pastangų apeiti bet kokias patalpoje esančias kliūtis (kolonas, mašinas, konvejerius ir pan.). Be to, paklojus modulines grindis, jas galima naudoti iš karto. Naudojimo metu mechaniškai pažeidus atskirą plokštę, ji greitai pakeičiama nauja, nereikalaujant išardyti visų grindų.

6.        Atsparumas apkrovoms. Dėl PVC modulių sudėties ir konstrukcijos lengvoji blokelių versija atlaiko iki 2 t/dm2 statinę apkrovą, kuri atitinka sunkvežimio ar krautuvo, pakrauto paletėmis su produktais, svorį. Šios grindys taip pat atlaiko gamybos įrangos ir sandėlio stelažų svorį. Sustiprinti moduliai atlaiko 3 t/dm2 apkrovą, kuri atitinka dvidešimties tonų sunkvežimio su kroviniu svorį. PVC plokštės natūraliai atsparios smūginėms apkrovoms. Smūgių vietose neatsiranda įtrūkimų. Modulis absorbuoja smūgio energiją elastingai deformuodamas medžiagą, po to grindų forma atstatoma.

Taigi, modulinės PVC grindys yra greitas ir ekonomiškas grindų dangos problemos sprendimas, nereikalaujantis specialaus pagrindo paruošimo prieš klojant. Pagrindinės tokių grindų savybės – paprastas ir greitas įrengimas, tvirtumas, ilgaamžiškumas ir universalumas (jas galima naudoti bet kuriame pramonės objekte).  

Tikros aukštos kokybės modulinių PVC grindų galima įsigyti MB „Egrindija”. Įmonės internetinėje parduotuvėje galite pasirinkti bet kurį variantą ir užsisakyti modulius bet kokiam plotui. Jei reikia, įmonė padės apskaičiuoti reikiamą blokų skaičių ir suteiks profesionalias grindų montavimo paslaugas jūsų gamybos vietoje.