PUZZLE-DANGA NUO SLYDIMO, SKIRTA APLINK BASEINUS

Modulinės neslidžios grindys puzzle – nepakeičiamos patalpose, kuriose yra rizika, kad plytelėmis išklotos grindys bus slidžios. Specialiai suprojektuoti moduliai patikimai sukimba su pagrindu. Unikali drenažo sistema akimirksniu pašalina vandenį, o vėdinimo sistema neleidžia drėgmei likti po danga.

Dėl smūgius sugeriančių savybių ši puzzle grindu danga išsprendžia traumuotų vietų problemą, padeda išvengti žalos dėl kritimo. Naudojant šią grindų dangą užkertamas kelias grybelinių ligų plitimui ir pašalinamas basų kojų kontaktas su šaltomis ir drėgnomis grindimis. Viršutinis sluoksnis pagamintas taip, kad pėdoms būtų daromas masažinis poveikis.

Tačiau svarbiausias šios dangos privalumas – neslystantis poveikis. Plastikinės arba PVC dėlionės grindys veiksmingiausios, kai jos naudojamos šalia baseinų ir vandens parkuose. Juk tokios vietos paprastai būna padengtos plytelėmis arba keraminėmis plytelėmis, t. y. medžiaga, ant kurios šlapiam žmogui lengva paslysti. Kad išvengtumėte traumų, modulines grindis reikėtų kloti aplink baseiną, duše, vonioje ir ant takų tarp baseinų vandens parkuose.

Papildomos modulinės neslidžios dangos gali būti įrengiamos persirengimo kambariuose. Jei baseinas yra viešbutyje ar turizmo centre, netoliese gali būti stalai ar fontanai. Tokiu atveju plytelių takai gali būti klojami ne prie paties vandens, o tarnauti kaip skiriamoji linija tarp plaukimo zonos ir poilsio zonos.

Neslystančius kilimėlius, pagamintus iš PVC plytelių, galima naudoti kaip kilimėlius privačių namų, butų, taip pat įmonių ir viešbučių vonios kambariuose ir tualetuose. 

Tokios dangos medžiaga atspari chloro turinčioms medžiagoms, todėl ją patogu reguliariai dezinfekuoti. 

Plastikinės, guminės ir PVC dėlionės grindys specialiai skirtos patalpoms, kuriose yra didelė drėgmė. Jas lengva valyti po tekančiu vandeniu ir galima išardyti, todėl aktyvaus poilsio patalpose galima nuolat palaikyti higieną.

Spalvinių sprendimų ryškumas ir sodrumas leidžia jas pritaikyti prie bet kokio kliento interjero. Iš modulių galima sukurti bet kokios konfigūracijos ir spalvinės gamos takus, kuriais patalpas galima suskirstyti į zonas. Derinant modulių spalvas galima kurti užrašus, piešinius ir logotipus. Taip pat pagal specialų užsakymą galima pagaminti individualią dangą su logotipu ar pavadinimu, pavyzdžiui, įmonės ar vandens parko.

Norint pakloti saugią modulinę grindų dangą pasirinktame mieste, nereikia jokios specialios įrangos ar įgūdžių. Grindinį galima lengvai surinkti naudojant specialias spynas, tarsi dėlionę.

Kur įsigyti puzzelės grindu dangos Lietuvoje?

Kokybišką ir patikimą bet kokio tūrio modulinę grindų dangą Lietuvoje galite įsigyti MB „Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Galime pasiūlyti lengvai montuojamas visame pasaulyje žinomų prekės ženklų grindis. MB „Egrindija” dirba tiesiogiai su gamintojais, todėl į prekių kainą neįtraukti nereikalingi antkainiai ir komisiniai. Taigi apsilankykite mūsų svetainėje ir išsirinkite šiuolaikiškas pasaulinės kokybės grindis.