Puzzle grindu danga

 Kiekviena statyba, įrengimas ar rekonstrukcija neįmanoma be pažangių technologijų. Viena iš tokių naujovių – modulinės grindys. Tai kvadratinės arba stačiakampės plokštės, pagamintos iš PVC arba gumos. Modulinės grindys dėl elementų tvirtinimo būdo dar vadinamos dėlionėmis. Plytelės tarpusavyje sujungiamos „spynomis”, kurių tvirtinimo tipas – „balandžio uodega” (yra panašios formos).

Unikalūs puzzle grindų dangos privalumai

– Paprastas ir greitas montavimas. Tokioms grindims nėra svarbu, kad pagrindas būtų visiškai lygus. Ši danga labai gerai paslepia smulkius grindų trūkumus. Jam surinkti nereikia jokių specialių įrankių, išskyrus guminį plaktuką. Be to, plytelėms kloti nereikia specialių įgūdžių.

– Jį patogu remontuoti. Užtenka pakeisti pažeistas plokštes ir viskas.

– Greitai išmontuotas. Išardyti visus elementus kaip dėlionę ir sudėti į kitą miestą, štai ir viskas.

– Patogu transportuoti.

– Jis labai gerai sugeria triukšmą ir yra malonus liesti.

– Jis pasižymi mažu elektriniu laidumu.

– Atsparus drėgmei ir cheminėms medžiagoms.

– Atlaiko dideles apkrovas.

– Galima naudoti beveik visur: butuose, garažuose, lauko žaidimų ir sporto aikštelėse, sandėliuose, pramoninėse patalpose, baseinuose, parkuose ir t. t.

Modulinės grindų dangos sporto salėms ir stadionams

Sportas reikalauja papildomų pastangų ir aktyvių judesių treniruočių metu. Tam reikia didesnio komforto, o svarbiausia – saugumo nuo galimų traumų. Todėl statant ir įrenginėjant sporto sales, daugiafunkcines žaidimų aikšteles, treniruoklių klubus, sporto aikštynus, aikštynus, stadionus ir kt., taip pat klojant jų grindis, šiam klausimui skiriama daug dėmesio.

Kodėl dėlionės grindys idealiai tinka sportui?

Kadangi plokštės pagamintos iš gumos arba PVC, jos yra ne tik atsparios plyšimui, dilimui ir deformacijai, bet ir elastingos. Todėl tokia danga dažnai naudojama bėgimo takeliams, teniso kortams. Nukritus ant guminių ar PVC dangos susižaloti sunkiau nei, pavyzdžiui, ant asfalto ar medinių grindų. Plytelių tekstūra užtikrina patikimą sportinių batelių sąlytį su grindimis, todėl ant jų negalima paslysti. Šiurkštus ir drėgmei atsparus plokščių paviršius idealiai tinka baseinams, nes neslysta. Dėl smūgių ir triukšmo slopinimo, atsparumo mechaninėms apkrovoms modulinė grindų danga idealiai tinka sporto klubams, treniruoklių salėms ir sporto salėms, nes puikiai atlaiko ir slopina sportininko ar sunkaus sporto inventoriaus kritimą. Be to, naudojant tokias grindis lengva laikytis higienos reikalavimų. Dėlionių modulines grindis lengva valyti ir taisyti.

Taigi galime drąsiai teigti, kad vadinamosios dėlionės grindys yra bene idealiausia grindų danga sportui. Modulinės sporto salės grindų dangos šiuo metu populiarėja visame pasaulyje.             

Taigi, jei jums reikia įrengti sporto objektą, kreipkitės į patikrintą grindų dangos tiekėją, t. y. MB „Egrindija” įmonę.

Čia galite nusipirkti arba išsinuomoti modulines grindis bet kokiems poreikiams. Įmonės specialistai patars dėl dangos elementų įrengimo taisyklių ir niuansų arba įrengs grindis už jus.

Skambinkite mums telefonu arba palikite užsakymą svetainėje ir mes mielai jums padėsime.