„PUZZLE” GRINDYS – NOVATORIŠKAS REIŠKINYS

Modulinės PVC grindys – novatoriškas reiškinys statybinių ir apdailos medžiagų srityje. Šią puzzle grindu danga galima kloti standartiniu būdu – kvadratais, tiesiomis linijomis, šachmatine lenta arba sudėtingesniu mozaikos būdu. PVC grindys yra ekologiškiausia ir praktiškiausia medžiaga. Ji gaminama naudojant aukštųjų technologijų įrangą pagal unikalią technologiją iš aukštos kokybės polimerų mišinio. Tai ilgaamžė, bet kokioms oro sąlygoms atspari danga, greitai nutekanti.

Aukštos kokybės grindų danga iš PVC

PVC plytelės yra labai patvarios ir bekvapės. Nuo daugumos išorinių dangų ji skiriasi savo patvarumu: ant jos lengva važiuoti automobiliu nebijant, kad sluoksnis bus pažeistas ar įtrūks. Dar vienas neabejotinas prioritetas renkantis grindų dangą – plytelės dažomos per visą paviršių, todėl jos neblunka ir nepraranda spalvos. Jos darbinė temperatūra yra nuo -40 iki +45 laipsnių Celsijaus.

Svarbus puzzle PVC grindų dangos privalumas yra tas, kad ją galima greitai, lengvai įrengti ir išardyti be papildomų įrankių, su ja gali dirbti net vaikas. Modulines grindis galima kloti ant bet kokio paviršiaus, įskaitant asfaltą, betoną, smėlį ar gruntą. PVC plytelėmis galima padengti net natūralią žolę, todėl ji bus patikimai apsaugota nuo pažeidimų net ir veikiant didelėms apkrovoms.

Kodėl šiuo metu modulinės PVC plytelės yra vienos populiariausių?

 1. Greitas montavimas. Vienam žmogui pakloti tokią dangą 50 m2 ploto patalpoje užtrunka ne ilgiau kaip dvi valandas. Baigus darbus, patalpą iš karto galima naudoti pagal paskirtį. Darbams atlikti nereikia naudoti technologinių įrankių ir įgūdžių. 
 2. Galimybė atlikti remontą. Sugadinus segmentą, PVC plyteles galima lengvai pakeisti panašiomis, o po kelių minučių grindys atrodys kaip naujos.
 3. Higieninės savybės. Iš šios medžiagos pagamintos grindys nesugeria vandens, todėl neatsiranda grybelių ir pelėsių.
 4. Dėl gaminio monolitinio pobūdžio jis praktiškai neatsparus mechaniniams pažeidimams. Sunki pramoninė, sandėliavimo, prekybos įranga, štangos, hanteliai, automobilių ratai, intensyvus eismas ir kiti poveikiai nepaveikia jos pirminės išvaizdos.
 5. Geometriškai taisyklinga dėlionės dangos elementų forma leidžia kurti įvairių spalvų ir variantų kompozicijas.
 6. Modulinė PVC grindų danga, skirtingai nei keraminės plytelės, nesutrūkinėja, o nukritus ant jos sunkiems daiktams nesusidarys sluoksnių kaip betono ar savaime išsilyginančių grindų dangos.
 7. Ji pasižymi triukšmą ir vibraciją sugeriančiomis savybėmis, kurios yra būtinos pramonės ir sporto patalpose.
 8. Išlaiko savo tvirtumą esant skirtingoms temperatūroms. Tai leidžia jas naudoti ne tik patalpose, bet ir lauke.
 9. PVC danga pasižymi dielektriniu poveikiu.
 10. Moduliai yra perdirbami ir po utilizavimo nekenkia aplinkai.
 11. Šias grindis lengva prižiūrėti. Galite naudoti net skalbimo mašiną.

Moderniausią ir patikimiausią modulinę PVC grindų dangą rasite MB „Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Asortimente rasite variantų kiekvienam skoniui. Čia rasite modelių, skirtų butams ir privatiems namams, taip pat pramoninėms, biurų, komercinėms, sporto ir visuomeninėms reikmėms. Paskambinkite MB „Egrindija” konsultantams arba palikite savo kontaktus svetainėje ir gaukite papildomos informacijos bei pagalbą renkantis jums tinkamą modelį.