PVC ir guminės grindų dangos garažams

Viena sėkmingiausių, praktiškiausių ir patogiausių garažų grindų dangų yra PVC ir guminės jų versijos. Tai įvairaus storio danga, naudojama pagrindinėms grindims, pavyzdžiui, betonui, apdailinti. Taip siekiama apsaugoti grindis nuo mechaninių pažeidimų ir apkrovų. Dėl gumos ir PVC dangos gerokai sumažėja dulkių ir purvo kiekis, todėl lengviau valyti garažą. Šios grindys nesugeria drėgmės ir neleidžia susidaryti pelėsiui. Jis taip pat apsaugo pagrindą nuo benzino, alyvos, druskų ar antifrizo absorbcijos.

Kokie yra kiti PVC ir guminių grindų privalumai?

– Eksploatavimo trukmė vidutiniškai 10-15 metų.

– Patvarus ir patikimas, todėl nesideformuoja po automobiliu.

– Klojant nereikalauja specialių reikalavimų pagrindui, todėl be problemų gali būti klojama ant betoninių, cementinių ir medinių grindų.

– Patikimai atlaiko vienkartinį mechaninį smūgį, todėl guminė danga patikimai apsaugo grindis nuo krintančių sunkių įrankių ar detalių.

– Nepūva ir negenda.

– Atspari graužikams ir kitiems kenkėjams.

– Atlaiko žemą ir aukštą temperatūrą (nuo – 50 iki + 80 laipsnių Celsijaus).

– Jis neslysta.

– Jis atrodo estetiškai.

Yra keletas PVC ir guminių grindų dangų garažams tipų. Tai leidžia pasirinkti optimaliausią variantą, atitinkantį jūsų garažo poreikius.

Gumos ritinio danga

Ekonomiškiausias ir paprasčiausias grindų dangos variantas yra ritininė guminė danga. Paprastai jis gaminamas iš gumos trupinių, kurie vulkanizuojami klijų mišiniais. Ritininės dangos storis svyruoja nuo 8 iki 20 mm.

Guminių ritininių grindų dangų įrengimas garaže turi keletą sąlygų ir taisyklių. Svarbu, kad garažo grindys būtų su nuolydžiu išėjimo link, kad vanduo ir skysčiai nesikauptų centre, o laisvai tekėtų už patalpos ribų. Pagrindas nuvalomas nuo dulkių ir nešvarumų ir išdžiovinamas. Prieš klojant ritiniai išvyniojami ir paliekama laiko, kad guma nuo savo svorio išsilygintų. Tada gumos lakštas klojamas nuo galo iki galo ir pritvirtinamas prie pagrindo klijais arba mechaniniu tvirtinimu. 

PVC ir gumos dangos puzzle

Tai kvadratinė įvairaus storio plokštė arba plokštė su specialiomis fiksavimo jungtimis. Ši jungtis leidžia sukurti tvirtą plytelių jungtį. Grindų paruošimo procesas prieš klojant grindis yra labai paprastas: pakanka nuvalyti pagrindą nuo purvo, dulkių ir drėgmės. Plytelių montavimas taip pat nėra sudėtingas.  Plokštės tarpusavyje sujungiamos užraktais, o medžiaga puikiai pašalina nedidelius pagrindo nelygumus. Siekiant maksimalaus patikimumo, plokštes prie grindų galima tvirtinti klijais arba mechaninėmis sąvaržomis, tačiau tai nėra būtina, nes dėlionės danga su fiksavimo sistema yra labai patvari.

Taigi, įrenginėjant garažą verta atkreipti dėmesį į tokią dangą.

Bendrovės FORTELOCK ir MOSOLUT yra pirmaujančios grindų dangų gamintojos Europoje. Šių gamintojų grindų tiekėjas Lietuvoje yra MB „Egrindija”. Todėl dėl kokybiškų gaminių kreipkitės į mus. Pasiūlysime jums geriausias galimybes už prieinamą kainą.