ŠIUOLAIKINĖ STIKLO APSAUGA ATLIEKANT REMONTO AR STATYBOS DARBUS.

Langų stiklų švaros klausimas po remonto ir apdailos darbų yra aktualus tiek paprastiems atskirų patalpų savininkams, tiek profesionalų komandoms. Pirmieji nori, kad stiklas išliktų kuo švaresnis, nepriklausomai nuo remonto metu atliktų operacijų specifikos, o antrieji, norėdami išlaikyti savo patikimumą, turi atlikti remontą “iki raktų” taip, kad klientas būtų patenkintas rezultatu ir jam nereikėtų atlikti jokių valymo darbų.  

Neapsaugotų langų ar vidaus durų remonto pasekmės  

Paprastai net kosmetinio remonto pasekmės yra visur liekančios statybinės dulkės, dažų ir lakų, glaisto mišinių, klijų ir hermetikų, poliuretano putų, medžio ar plastiko drožlių pėdsakai. Atliekant kapitalinį remontą situacija yra daug sudėtingesnė. Čia prisideda metalo dulkės, drožlės ir apnašos nuo suvirinimo ir montavimo darbų. 

Valyti ir plauti statybos darbų pėdsakus nuo palangių, rėmų ir stiklų paviršiaus yra sudėtinga ir užima daug laiko. O jei prie to dar pridėsime kibirkščių žymes ant stiklo, kurios dažnai lieka visam laikui, teigiamo remonto poveikio įspūdis gali būti rimtai sugadintas.

Anksčiau žmonės bandydavo apsaugoti langus ir vidaus duris uždengdami juos paprasta celofanine plėvele, kuri greitai plyšdavo, degdavo ir prie visko prilipdavo, o skersvėjyje judėdavo įvairiomis kryptimis ir apsunkindavo darbų atlikimą. Šiuolaikinės technologijos gali veiksmingai ir patogiai užtikrinti patikimą stiklo apsaugą remonto metu. Geriausia apsaugos priemonė – specialios lipnios plėvelės.

Lipnios apsauginės plėvelės iš “EasyDek

EasyDek siūlo platų lipnių plėvelių, neslystančių neaustinių medžiagų ir daug kitų gaminių, skirtų laikinai apsaugoti kilimus, laminatą, medines grindis, laiptus, langų, durų ir baldų stiklus.

“EasyDek” permatoma langų ir stiklų apsaugos plėvelė gali būti skaidrios ir permatomos versijos. Abu variantai užtikrina puikią apsaugą įvairiose srityse, pavyzdžiui, statybose, remontuojant, tinkuojant ir dažant. Specialiai sukurta “EasyDek” langų apsauginė plėvelė padengta UV spinduliams atspariu klijų sluoksniu. Ją galima klijuoti tiek patalpose, tiek lauke. 

“EasyDek” langų plėvelės privalumai

  • apsaugo stiklą ir langus nuo purvo, dulkių, drėgmės ir nedidelių mechaninių pažeidimų;
  • lengvas ir greitas plėvelės klijavimas prie stiklo;
  • geras sukibimas esant vėjui ir lietui;
  • nuėmus plėvelę ant stiklo nelieka klijų žymių;
  • tarnavimo laikas – iki 180 dienų.

 Oficialus “EasyDek” apsauginių plėvelių ir dangų pardavėjas Lietuvoje yra MB “Egrindija”. Apsilankykite mūsų svetainėje ir užsisakykite apsaugą savo interjerui: grindims, laiptams, sienoms, durims, langams ir baldams gamintojo kainomis.