Šiuolaikinės „Easydek” langų apsauginės plėvelės

„Easydek” specializuojasi gaminant ir tiekiant apsaugines plėveles įvairiems paviršiams, naudojamiems atliekant statybos ar renovacijos darbus arba gabenant prekes, baldus ir pan. „Easydek” gaminiai apima apsaugines plėveles, apsauginius kilimus ir grindų dangas, baldų dangas ir kt.

„Easydek” apsauginės plėvelės langams

Langų apsauginės plėvelės labai praverčia atliekant buto, namo ar biuro renovaciją. Jos apsaugo stiklą nuo įbrėžimų, dažų, purvo ir pažeidimų atliekant statybos darbus. Jos taip pat padeda išvengti būtinybės kruopščiai valyti baigus darbus.

Prieš naudojant apsaugines plėveles, svarbu įsitikinti, kad jos tinka jūsų tipo langams ir kad nuėmus nepalieka klijų likučių.

Geriausiai langus ir kitus stiklus apsaugo gerai žinomos bendrovės „Easydek” plėvelės.

Pagrindinės „Easydek” apsauginių plėvelių savybės yra šios:

  1. Suteikia laikiną apsaugą. Jos skirtos trumpalaikiam naudojimui ir gali būti lengvai nuimamos, kai jų nebereikia.
  2. Didesnis tvirtumas. Jie pasižymi padidintu tvirtumu, kad padėtų apsaugoti stiklo paviršius nuo pažeidimų.
  3. 3. Patikima apsauga nuo UV spindulių. „Easydek” plėvelės patikimai apsaugo nuo UV spindulių, todėl padeda apsaugoti patalpų sienas, grindis ir baldus nuo išblukimo.
  4. Apsauga nuo drėgmės ir purvo. Ši plėvelė sukuria patikimą barjerą, apsaugantį nuo drėgmės, purvo ir dulkių patekimo atliekant statybos darbus.
  5. Lengvas ir patogus naudojimas ir išmontavimas. „Easydek” stiklo apsaugos plėvelės lengvai klijuojamos prie stiklo, nenaudojant atskirų klijų ar kitų tvirtinimo būdų. Baigus remonto darbus, plėvelę galima lengvai nuimti, nepaliekant jokių likučių ant stiklo.  

Norint užtikrinti, kad laikina plėvelė patikimai priliptų prie stiklo, reikėtų laikytis kelių rekomendacijų:

  1. įsitikinkite, kad paviršius yra sausas ir be dulkių;
  2. jei langai nešvarūs, nuplaukite juos ir nuriebalinkite minkšta šluoste ir stiklo valikliu;
  3. jei priklijavus plėvelę prie lango po ja lieka oro burbuliukų, kruopščiai išlyginkite paviršių šluoste arba guminiu voleliu.

Geriausių „Easydek” gaminių galima įsigyti Lietuvos įmonės MB „Egrindija” internetinėje parduotuvėje. Turime visą grindų, laiptų, sienų, baldų, langų ir langų apsaugos priemonių arsenalą. Pasirūpinkite, kad jūsų remontas būtų patogus su „Easydek” apsauga. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į MB „Egrindija” konsultantus. Mūsų telefono numeris yra +370 686 04 868. Taip pat patogu palikti užklausą su savo kontaktais mūsų svetainėje. Mes tikrai jums perskambinsime.