Šiuolaikinės grindų apsaugos plėvelės, lipni vilna ir specialios perdangos plokštės – patikima apsauga renovacijos metu

Ar kada nors atlikę remontą bandėte apsaugoti grindis nuo purvo, dulkių ar dažų naudodami įprastą plėvelę, kartoną ar audinį? Jei taip, neabejotinai patvirtinsite, kad šios apsauginės medžiagos yra nepatogios, nepatikimos, greitai genda ir visiškai neužtikrina reikiamos apsaugos. Štai kodėl po remonto darbų dažnai tenka plauti ir valyti grindis. O kartais apskritai tenka ją visiškai pakeisti. Tačiau šiuolaikiniai gamintojai mums siūlo naujus grindų dangos apsaugos problemos sprendimus. 

Ką gamintojai siūlo grindų apsaugai?

Vienas iš šiuolaikinių sprendimų, kaip apsaugoti bet kokią grindų dangą – kiliminę dangą, parketą ar plyteles – yra lipni apsauginė plėvelė. Ji unikali tuo, kad:

  • Ji turi lipnų išorinį sluoksnį, kuris užtikrina patikimą sukibimą tarp jos ir grindų. Dėl to ši plėvelė neslysta, neslysta, nesusitraukia, nesiraukšlėja ir neįsipainioja į kojas perkeliant baldus.
  • Dėl to, kad klijai užtepti ant išorinio plėvelės sluoksnio, ją labai lengva ir greita paskleisti (klijai patikimai laiko plėvelę iki 60 dienų). 
  • Klijų pagrindas užtikrina švelnų sukibimą, todėl išmontuojant plėvelę ji nesuplyšta, nesubraižoma ir nepalieka klijų žymių.
  • Apsauginė plėvelė grindims yra patvari, atspari drėgmei, pradūrimams, atlaiko intensyvų pėsčiųjų eismą, vežimėlio ratus ir įrankių kritimus.
  • Tinka parketui, laminatui, medienai, linoleumui, plytelėms. Yra variantų, skirtų kiliminėms grindims. Patogu apsaugoti laiptus. 

Taip pat patikima apsaugos galimybė – naudoti daugkartinio naudojimo, smūgius sugeriančias ir drėgmei atsparias plastikines perdangos plokštes. Vykstant intensyviam remontui ir daiktų bei baldų judėjimui, šios plokštės maksimaliai apsaugo grindis nuo visų galimų pažeidimų ir užteršimo. Šiomis plokštėmis galima apsaugoti ne tik grindis, bet ir sienas, laiptus, lubas, kolonas, baldus ir kitus paviršius. 

Plastikinių perdangos plokščių privalumai:

  • Patvari medžiaga apsaugo grindis nuo mechaninių pažeidimų;
  • Nepraleidžia drėgmės ir yra atsparios cheminėms medžiagoms;
  • Neslysta;
  • Lengva įrengti. Plokštės viena prie kitos tvirtinamos specialia klijavimo plėvele;
  • Daugkartinio naudojimo, todėl jas galima naudoti ne vieną kartą.

Ne mažiau patikima grindų apsauga yra ir speciali lipni vilna. Ji labai patvari ir sudaryta iš trijų sluoksnių. Apatinis drėgmei atsparus sluoksnis užtikrina patikimą vilnos sukibimą su grindimis. Viršutinį sluoksnį sudaro tvirta neaustinė medžiaga, kuri puikiai sugeria skystį ir alyvą. Dėl geros amortizacijos ir patvarumo lipni vilna puikiai atlaiko krentančius įrankius ir intensyvų žmonių, dėvinčių darbo batus, judėjimą.  

Easydek yra viena iš pirmaujančių pasaulyje apsauginių plėvelių ir neslystančių medžiagų, skirtų laikinai interjero apsaugai, gamintojų. Pirmaujanti įmonė MB “Egrindija” prekiauja “Easydek” gaminiais Lietuvoje. Čia rasite ir įsigysite platų ne tik apsauginių elementų, bet ir modernių, lengvai montuojamų grindų dangų bei geriausių grindjuosčių asortimentą tik iš pasaulyje pripažintų gamintojų, su kuriais MB “Egrindija” dirba tiesiogiai.