Šiuolaikinės PVC dangų apsaugos priemonės

Patalpoje, kurioje atliekami remonto darbai, turi būti pakankamas kiekis reikiamų dangos medžiagų. Tokiu atveju savininkui ar darbuotojams nereikės galvoti, kaip uždengti naujas duris, baldus ir grindis. Dengiamosios medžiagos turi būti praktiškos ir atsparios (sugerti ar neleisti ištekėti) atsitiktiniams dažų, statybinių ar apdailos mišinių lašams. Kiekvienam paviršiui ar interjero elementui parenkama tinkama apsauginė medžiaga. 

PVC dangos apsauga

PVC grindų danga, jei darbai su ja jau baigti arba jos būklė patenkinama, turi būti patikimai apsaugota nuo remonto darbų poveikio, galinčio pažeisti paviršių (dažų, drėgmės, mišinių patekimo; smūgių; įbrėžimų; dulkių ir purvo ir kt.)  

Popierius nėra geriausias pasirinkimas kaip apsauginė medžiaga, nes jis greitai praranda savo formą, nesugeba sušvelninti smūgių ir atlaikyti dažų. Aliejinis audinys ar kita neperšlampama medžiaga yra priimtina PVC grindims, tačiau ji neapsaugo nuo smūgių. Todėl šiuo atveju mechaniniai pažeidimai garantuoti. 

Šiuolaikinė pramonė siūlo naujas technologijas, skirtas visų dangų, taip pat ir grindų, apsaugai. Pvz:

 1. Daugiafunkcinės, smūgius sugeriančios ir drėgmei atsparios “Easydek” plastikinės plokštės “Multi Bord” yra labai universalus apsaugos produktas. Norint ja apsaugoti PVC dangą, pakanka ant jos sudėti lengvas plokštes ir pritvirtinti jas specialia nuimama juosta. 

Plokščių “Multi Bord” privalumai:

 • Lengvos;
 • Patvarios ir gerai amortizuoja krintančius daiktus;
 • Atsparios vandeniui ir drėgmei;
 • Daugkartinio naudojimo.
 1. Kitas “Easydek” sprendimas – apsauginis kartonas.  Tai vandeniui atsparus apsauginio kartono kartonas, iš abiejų pusių padengtas polietileno sluoksniu. Toks kartonas labai patogus grindų dangai apsaugoti atliekant dažymo darbus patalpose.
 2. Bet kokias grindis, įskaitant PVC grindų dangą, reikia apsaugoti ne tik atliekant remonto darbus, bet ir transportuojant baldus ar per įvairias šventes, kuriose būna daug žmonių su gatvės batais. Tokiais atvejais idealiai tinka laikinai grindų apsaugai skirta vandeniui atspari vilnonė danga, pavyzdžiui, “Easydek” “Multi Cover Event”. Šią apsauginę dangą sudaro trys sluoksniai. Apatinis sluoksnis yra neslystanti plėvelė, dėl kurios medžiaga patikimai pritvirtinama prie grindų. Po to eina absorbuojantis sluoksnis iš perdirbtų tekstilės pluoštų. Po to eina patvarios vilnos sluoksnis, kuris patikimai apsaugo grindis nuo mechaninių pažeidimų ir smūgių.  

Apsauginės vilnos dangos privalumai:

 • Puikios smūgių sugėrimo savybės;
 • Drėgmę sugeriančios savybės;
 • Nesipučia;
 • Daugkartinio naudojimo.

Oficialus “Easydek” gaminių pardavėjas Lietuvoje yra MB “Egrindija”. Jau daugelį metų dirbame tik su pirmaujančiais pasaulio gamintojais, siūlančiais moderniausius produktus ir sprendimus statybos pramonėje. Todėl visi MB “Egrindija” gaminiai yra aukštos kokybės, sertifikuoti, efektyvūs ir lengvai naudojami. Tokio bendradarbiavimo dėka savo klientams galime tiekti reikalingas prekes per trumpiausią įmanomą laiką ir už mažą kainą.

 Su mūsų gaminių asortimentu galite susipažinti mūsų interneto svetainėje.