Šiuolaikiniai vokiškų grindjuosčių modeliai

Vokietijos įmonė “Dollken” jau daug dešimtmečių gamina grindų ir lubų grindjuostes ir yra šios srities lyderė pasaulyje. Įmonė nuolat tobulina ir plečia savo produkciją. Be to, kad užtikrina savo gaminių ekologiškumą, “Dollken” taip pat nuolat stengiasi gaminti unikalius gaminius, atitinkančius konkrečius žmonių poreikius. Todėl, be standartinių aukštos kokybės MDF ir plastikinių grindjuosčių, vokiečių gamintojas “Dollken” įgyvendina kai kuriuos nestandartinius, bet labai reikalingus sprendimus.

Vokiškos grindjuostės nestandartiniams poreikiams

  1. Antibakterinės grindjuostės. Dėl specialiai sukurtos technologijos “Dollken” siūlo puikų antibakterinės grindų dangos papildymą – antibakterinę grindjuostę, skirtą patalpoms, kurioms keliami ypač aukšti higienos reikalavimai. Šis sprendimas skirtas medicinos įstaigoms, slaugos namams, mokykloms, vaikų darželiams ir visoms vietoms, kur svarbi higiena ir sveikatos apsauga.  Speciali “Dollken” antibakterinių grindjuosčių medžiagos sudėtis sumažina bakterijų atsparumą ant grindjuostės paviršiaus 99 %. Tai leidžia palaikyti švarą patalpoje. Antibakterinės vokiškos grindjuostės išlaikė visus atitinkamus bandymus ir turi sertifikatą, patvirtinantį, kad šis gaminys atitinka aukščiausius reikalavimus. Naudojant sidabro pridėtinę dangą, šios grindjuostės nuolat veiksmingai apsaugo nuo daugumos mikroorganizmų, galinčių sukelti apsinuodijimą maistu (pvz., salmonelių), arba nuo antibiotikams atsparių bakterijų. Dėl specialios paviršiaus tekstūros grindjuostės apsaugo nuo tolesnio bakterijų plitimo ir greito jų dauginimosi, taigi ir perdavimo žmonėms per sąlytį su paviršiais.
  2. Stalviršio grindjuostės (lentos). Tai estetiškas ir paprastas būdas elegantiškai užbaigti deformacines siūles tarp sienos ir stalviršio. Jos labai svarbios kiekvienoje virtuvėje.  Paprastos ir modernios, jos yra aukštos kokybės ir harmoningos formos. Lengvai montuojamos, jos apsaugo kiekvieną tarpą nuo vandens prasiskverbimo ir taip pat apsaugo stalviršį. Dollken stalviršio grindjuosčių estetika ir praktiškumas dera tarpusavyje.
  3. Lanksčios grindjuostės. Kaip rodo gaminio pavadinimas, ši grindjuostė gali lengvai pakartoti pačius vingiuočiausius grindų ir sienos sandūros posūkius (įprasta grindjuostė su šia užduotimi nesusitvarko). Be to, ši grindjuostė labai estetiškai atrodys ir tiesiuose ruožuose. Montuojant “Dollken” lanksčias vinilines grindjuostes nesusidaro dulkių ir triukšmo. Apatinė gaminio dalis uždengia iki 15 mm tarpą ant grindų.     

Oficialus Vokietijos bendrovės “Dollken” platintojas Lietuvoje yra pirmaujanti įmonė MB “Egrindija”. Siūlome visą šio pasaulinio gamintojo produktų liniją. Su asortimentu patogu susipažinti ir įsigyti mūsų svetainėje. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite pirkti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Nemokamas konsultacijas galite gauti kasdien nuo 9 iki 18 val. 

MB “Egrindija” internetinėje parduotuvėje visada rasite geriausias grindjuostes ir grindų dangą.