SPORTO SALĖS GRINDŲ DANGA. TATAMI GRINDŲ DANGOS PASIRINKIMAS

Aukštos kokybės sportinės grindys yra būtinos kiekvienai sporto salei ar aikštelei. Populiariausia grindų danga kovos menų sporto salėse, žinoma, yra tatami. Šiuo metu rinkoje yra kelių rūšių sportinių kilimėlių. Visi jie pasižymi savitomis savybėmis. 

  1. Antrinės putų gumos putos – iš šios medžiagos pagaminti tatamio kilimėliai gaminami jau daugelį dešimtmečių. Šiuo metu jie praranda populiarumą, nes sugeria drėgmę, trupa ir greitai lūžta ties posūkiais.
  2. Putų polietilenas – iš šios medžiagos pagaminti kilimėliai yra netoksiški ir saugūs sveikatai. Jie patvarūs, elastingi, nesugeria drėgmės ir gerai amortizuoja. 
  3. EVA. Šiuolaikiniai tatamio kilimėliai tarnaus daugelį metų, jei jie pagaminti iš patvariausios medžiagos, kuri nesitraukia – EVA (etileno vinilacetato kompozicinio polimero). Jie labai praktiški, nes juos lengva įrengti dėl „liežuvėlio ir griovelio” arba, kaip daugelis įpratę girdėti, „balandžių uodegos” sistemos. Jų privalumas tas, kad jas labai lengva valyti, todėl ši medžiaga yra viena iš sporto salės grindų dangos lyderių. Moduliai – EVA tatamiai gali būti naudojami tokių kovos menų, kaip dziudo, aikido, taekvondo, karatė ir kt. treniruotėms. Ši grindų danga taip pat dažnai naudojama vaikų kambariams, žaidimų ir pramogų centrams įrengti, net lauko iškyloms. 

EVA tatami – šios sportinės grindų dangos privalumai

Naudodami įprastą sporto salės grindų dangą pasieksite tik gražią patalpos išvaizdą. Iš PVC modulių pagamintas tatamis yra ne tik estetiškas, bet ir:

  • greitai ir lengvai surenkamas ant bet kokio lygaus paviršiaus;
  • lengva valyti ir dezinfekuoti plovikliais;
  • geriausia šilumos izoliacija, todėl juos galima naudoti net nešildomose patalpose;
  • puikią garso izoliaciją, kuri gerokai sumažina smūginio triukšmo lygį patalpoje;
  • ilgaamžiškumas. Kuo didesnis sportinių kilimėlių tankis, tuo ilgiau jie išlaiko savo formą;
  • ekologiškumas. Kadangi tatamis liečiasi su sportininkų oda, jis turi būti nekenksmingas aplinkai. Aukštos kokybės PVC yra visiškai nekenksmingas aplinkai ir naudojamas net medicinos įstaigose;
  • saugumas. PVC tatamiai gerai amortizuoja, sušvelnina smūgius ir taip apsaugo sportininką nuo traumų.

Geriausią grindų dangą sporto salėms, žaidimų aikštelėms, sporto klubams ir treniruoklių salėms, baseinams jums siūlo MB „Egrindija” internetinė parduotuvė. Pas mus rasite aukštos kokybės, platų pasirinkimą ir prieinamas kainas. Dėl konsultacijos skambinkite telefonu +370 686 04 868 arba naudokitės mūsų svetainėje esančiu pokalbiu.