Tekstilinė grindų danga, apsaugojanti grindis. Pagrindiniai privalumai.

Grindų apsauga atliekant renovacijos, statybos darbus arba perkeliant baldus, daiktus ar statybines medžiagas yra svarbi, kad būtų išvengta grindų dangos pažeidimų, užteršimo ir nusidėvėjimo. Apsauginių medžiagų, tokių kaip popierius, paprasta plėvelė ar kartonas, naudojimas yra pasenę ir neveiksmingi grindų apsaugos būdai. Jos negali patikimai apsaugoti nuo įbrėžimų, išsiliejusių dažų ir kitų skysčių, cemento ir kitų statybinių medžiagų, kurios gali sugadinti grindų dangos išvaizdą ir tarnavimo laiką. Moderniausi sprendimai – specialios lipnios apsauginės plėvelės, apsauginės neaustinės tekstilės dangos, plastikiniai lakštai, guminiai kilimėliai ir kt.

Garsiausia šiuolaikinių laikinų apsaugos produktų, skirtų grindims, langams, sienoms, laiptams, stiklui ir blizgiems paviršiams, gamintoja yra Nyderlandų bendrovė „Easydek”.

Grindų apsauga tekstiline danga

Tekstilinės dangos yra vienas veiksmingiausių sprendimų, kaip apsaugoti grindis renovacijos metu. Tokie gaminiai paprastai gaminami iš patvarių tekstilės pluoštų ir turi keletą privalumų:

 1. Apsauga nuo įbrėžimų ir pažeidimų. Tekstilinė danga apsaugo grindis nuo įbrėžimų ir pažeidimų, kuriuos sukelia krentantys daiktai, judanti įranga ir statinė apkrova.
 2. Sugeria skysčius. Dėl vandenį atstumiančio sluoksnio „Easydek” specialūs tekstiliniai kilimai apsaugo grindis nuo skysčių (vandens, dažų, lako ar skiedinio).
 3. Leidžia naujai paklotoms grindims kvėpuoti. Specialus „Easydek” tekstilinių kilimų sluoksnis leidžia naujoms grindims tolygiai išdžiūti ir atsikratyti drėgmės pertekliaus. Ši savybė ypač tinka naujai alyvuotam parketui apsaugoti, džiūstančioms savaime išsilyginančioms grindims ar betoninėms grindims. 
 4. Triukšmo mažinimas. Apsauginės tekstilinės dangos sumažina triukšmo lygį, kurį darbo zonoje sukelia žingsniai ar mašinos.
 5. Lengva naudoti. Tekstilines apsaugines dangas labai lengva įrengti ir nuimti, todėl galite greitai įrengti ir sutvarkyti darbo vietą.
 6. Saugumas. Dėl lipnaus „Easydek” tekstilės sluoksnio galite saugiai pritvirtinti ją prie grindų paviršiaus. Viršutinis tekstilės sluoksnis taip pat pasižymi neslystančiomis savybėmis, o tai suteikia dar vieną saugumo lygį atliekant remonto darbus.
 7. Galimybė pakartotinai naudoti.

„Easydek” siūlo tekstilines dangas tokioms grindims apsaugoti:

 1. natūralaus akmens
 2. birią cementinę dangą;
 3. betono
 4. parketas
 5. laminatas
 6. linoleumas
 7. plytelės
 8. mediniai laiptai;
 9. laivų ir jachtų dengimas.

Oficialus „Easydek” gaminių pardavėjas yra pirmaujanti Lietuvos įmonė MB „Egrindija”. Įsigykite bet kurį „Easydek” gaminį mūsų internetinėje parduotuvėje geriausiomis kainomis ir pasirūpinkite, kad jūsų namų remontas būtų ramus ir saugus.