Universali „Fortelock” GRINDŲ DANGA sandėliams, pramoninėms ir komercinėms patalpoms

PVC plytelės pramoninių grindų rinkoje atsirado neseniai, tačiau jos greitai tapo kitų rūšių grindų konkurentu. Šią modernią grindų dangos rūšį galima kloti visų tipų patalpose ir ji traukia savo eksploatacinėmis savybėmis, kurios yra pranašesnės už daugumą dangų. Modulinės PVC grindys yra daug pigesnės už medines, jas lengviau įrengti ir prižiūrėti, jos patogesnės už betonines grindis. 

Vienas iš žinomiausių aukštos kokybės modulinių pramoninių grindų gamintojų yra Čekijos įmonė „Fortelock”. Dėl aukštos „Fortelock” produkcijos kokybės jos gaminamos grindys naudojamos visame pasaulyje įrengti grindis gamybinėse, pramoninėse, sandėliavimo, techninėse ir kt. patalpose. Čekijos gamybos įmonė „Fortelock” buvo įkurta 1991 m. Šiuo metu bendrovės gaminiai tiekiami į 31 šalį. Fortelock sudedama danga – tai funkcionalios mobilios grindys, tinkančios tiek didelių, tiek mažų įmonių, biurų, sandėlių ir gamybinių patalpų poreikiams. 

Komercinėms patalpoms skirtos “Fortelock” dangos savybės.

 Tokios dangos klojimo principas itin paprastas. Su užduotimi galite susidoroti patys, nesamdydami darbo jėgos. Taip gerokai sutaupoma biudžeto lėšų. Nereikia net specialių prietaisų ir įrankių.

Klojant galima naudoti skirtingos geometrijos raštą, išplečiant erdvę norima kryptimi. Tvirtinimas tarp plytelių – plokščių atliekamas naudojant patikimus nematomus užraktus. Jos pritvirtina mobiliųjų grindų dalis, užtikrindamos pagrindinį tokios dangos privalumą – daugkartinio naudojimo galimybę. Viena vertus, tvirtinimas yra patikimas ir nėra linkęs judėti eksploatacijos metu. Kita vertus, ją galima greitai išardyti, kad būtų galima perkelti į kitą patalpą, ir pakloti pagal naują išplanavimą, atsižvelgiant į kitos patalpos poreikius.

Dar vienas privalumas yra tas, kad jį galima naudoti ant įvairių tipų paviršių. Pvz:

1. pasenusios plytelės ar kitų rūšių dekoratyvinės grindų dangos sėkmingai paslepiamos nuo pašalinių akių, suteikiant patrauklų paviršių ir pagerinant visos patalpos estetiką;

2. Betoninis pagrindas – tokia danga apsaugos modulines grindis nuo ankstyvo nusidėvėjimo, dilimo ir užteršimo, taip pat nuo nepageidaujamos drėgmės ir cheminių medžiagų.

Taigi, „Fortelock” nuimamos grindys – tai praktiškos daugiafunkcinės grindys, išsiskiriančios savo universalumu bet kurioje patalpoje.

Aukštos kokybės „Fortelock” modulines grindis komercinėms ir sandėliavimo patalpoms siūlo Lietuvos įmonė MB „Egrindija”. Esame oficialūs „Fortelock” gaminių tiekėjai, todėl galime pasiūlyti bet kokiai paskirčiai tinkamas grindis už prieinamą kainą. Susisiekite su mumis, ir MB „Egrindija” vadybininkai padės apskaičiuoti reikiamą kiekį ir suteiks papildomos informacijos apie gaminį.